KATKISIZ /
DOĞAL ÜRÜNLER
HERGÜN TAZE
GÜNLÜK ÜRETİM
TAMAMEN EL
YAPIMI ÜRÜNLER
MEŞE ODUN FIRINI
İLE ÜRETİM
MAĞAZADAN
ALIŞVERİŞ

YENİ MAHSÜL NİZİP ZEYTİNYAĞI 18 LT

Fiyat:
4.900,99 TL
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Zeytinyağı üretim üsreci oldukça basittir.
Zeytinlerden preslenmiş yağ, yani zeytin yağı sadece zeytin ağacının meyveleridir.

Ancak zeytinyağında önemli bir sorun vardır ... 
Bu süreç her zaman düşündüğünüz gibi gelişmeyebilir.

Bazı düşük kaliteli zeytinyağlar da zeytinler kimyasallar kullanılarak ekstrakte edilebilir veya hatta diğer daha ucuz yağlar ile seyreltilebilir.

Bu nedenle, doğru zeytinyağı son derece önemlidir.

En iyi çeşidi sızma zeytinyağıdır. Doğal yöntemlerle özütlenir ve saflık ve tat ve koku gibi belirli duyusal nitelikler için standartlaştırılır.

Soğuk sıkım sızma zeytinyağı kendine özgü bir tada sahiptir ve fenolik antioksidanları yüksektir; bu gerçek zeytinyağının nedne bu denli bu faydalı olduğunun ana nedenlerindendir.

Rafine edilmiş ya da "hafif" zeytinyağları ise, sıklıkla çözücülerle ekstrakte edilmiş, ısı muamelesi görmüş ya da soya fasulyesi ve kanola yağları gibi daha ucuz ve menşei belirsiz yağlarla seyreltilmiş halde olabilmektedir.

Bu nedenle, tavsiye ettiğimiz tek tip yağ yüksek polifenollü, soğuk sıkım ilaçsız tarım ürünüz sızma zeytinyağıdır.

Diğer Özellikler
Stok Kodu42
MarkaNİZİP PAZARI
Stok DurumuVar
  • HAKKIMIZDA
  • Nizippazari.com ailesi olarak inandığımız hedeflerimize ulaşmak için gelişen dünya teknolojilerini ekleyerek sürdürdüğümüz üretim serüvenimize yeni üretim araçları ekleyerek sektörümüzde lider konuma ulaşmak için kollarımızı sıvadık. Ülkemizin adını Gaziantep şehrimizle bütünleşen bu organik lezzetleri yeni sofralara ulaştırmak için alın teri ve emeğin gücüyle çalışmaya devam edeceğiz. Çünkü her insanın Gaziantep şehrimizin bereketli topraklarında yetişen, alın teri ve emeğin gücüyle hasat edilen bu emek dolu ürünlerimizi tadarak yeni bir lezzet anlayışına kavuşacağına inanıyoruz.

  • SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.