Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Gaziantebimizin dört bir köşesinde yöreye özgü birçok ürün,doğal ve katkısız olarak üretilmektedir.Yıllardan beri antep halkı tarafından tüketilen bu lezzetler  yöremize gelen misafirlerimizinde beğenilerine mazhar olmuşlardır.Ancak farklı sebeblerden ötürü yöresinin dışına çıkamamışlardır.nizippazari.com olarak biz,bu lezzetlerin antep sınırlarını aşarak ülkemizin hatta bir adım ötesi dünyanın her köşesinde tanınmasını ve tüketilmesini hedeflemekteyiz.
Bizim oraların lezzetleri diyerek özlem çekenlere,farklı lezzetler denemek isteyenlere,çocukluğumuzun tatlarını arayanlara
en kaliteli ve lezzetli yöresel lezzetlerimizi sunmak bizim için öncelikli amaçtır.
nizippazari.com da satılan tüm yöresel lezzetler,gerçek yöresinden,öz toprağından o yörenin en meşhur markalarından sizler için özel olarak tedarik edilmektedir.
Ürün tedarik aşamasında prensimiz, kendin yiyemeyeceğini başkasına yedirme düstürudur.Bu sebeble tüm müşterilerimizi ailemizin bir ferdi olarak görmekteyiz.
Yemek yemeyi yalnızca karın doyurmak olarak görmeyen,sağlıklı beslenmeyi öncelik edinen,yerken keyif alan tüm müşterilerimizin ürünlerimizi beğeneceğini umuyor,ülkemizin yiyecek kültürünün yayılmasına küçücük bir katkı sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 
Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri | Satış Sözleşmesi | İade Prosedürü | Gizlilik Politikası


PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.