KATKISIZ /
DOĞAL ÜRÜNLER
HERGÜN TAZE
GÜNLÜK ÜRETİM
TAMAMEN EL
YAPIMI ÜRÜNLER
MEŞE ODUN FIRINI
İLE ÜRETİM
MAĞAZADAN
ALIŞVERİŞ

BEYAZ KARABİBER 250GR

Fiyat:
217,82 TL
Aynı Gün Kargo

Karabiberin tarihteki özel yeri

Karabiber insan kültüründe uzun bir tarihe sahiptir 
Wisconsin Üniversitesi, kaydedilen tarihteki her uygarlığın onu kullandığını ve biberlerin bir zamanlar Malabar sahilinde bir para birimi biçimi olarak kullanıldığını not eder.

Birçok baharat gibi karabiber kalorisinde de azdır - bir çay kaşığı biberler 7 kalori içerir. Karabiber yeme aynı zamanda mineral ve phytonutrient alımını arttırır ve hastalık riskinizi azaltabilir.

Manganez değeri oldukça yüksektir.
Pişirme esnasında karabiber kullanmak, daha fazla mangan tüketmenize yardımcı olur. Karabiberli bir tatlı kaşığı, 370 mikrogram manganez içeriyor; bu, Tıp Enstitüsünün önerdiği kadınların günlük alımının yüzde 21'i ve erkekler için yüzde 16'dır.

Karabiberin manganez içeriği, hücrelerin, proteinler ve katı yağlar da dahil olmak üzere, besin maddelerini metabolize etmesi gereken enzimleri harekete geçirir. Diyetinizde yeterli miktarda manganez almak sağlıklı kemik gelişimini destekler ve manganez, yara iyileşmesi için gerekli olan kollajeni oluşturmanıza yardımcı olur.

Diğer Özellikler
Stok Kodu542
MarkaMAHREÇ
Stok DurumuVar
  • HAKKIMIZDA
  • Nizippazari.com ailesi olarak inandığımız hedeflerimize ulaşmak için gelişen dünya teknolojilerini ekleyerek sürdürdüğümüz üretim serüvenimize yeni üretim araçları ekleyerek sektörümüzde lider konuma ulaşmak için kollarımızı sıvadık. Ülkemizin adını Gaziantep şehrimizle bütünleşen bu organik lezzetleri yeni sofralara ulaştırmak için alın teri ve emeğin gücüyle çalışmaya devam edeceğiz. Çünkü her insanın Gaziantep şehrimizin bereketli topraklarında yetişen, alın teri ve emeğin gücüyle hasat edilen bu emek dolu ürünlerimizi tadarak yeni bir lezzet anlayışına kavuşacağına inanıyoruz.

  • SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDİN!

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.